Сайти

регіональних

прокуратур

 
29.08.2016

На Вінниччині взято під варту голову райдержадміністрації за вимагання та отримання майже 4 тис доларів США неправомірної вигоди

                               

Слідчим відділом прокуратури Вінницької області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, за фактом вимагання та отримання головою Липовецької райдержадміністрації у приватного підприємця неправомірної грошової винагороди у розмірі 3,9 тис доларів США за сприяння у виділенні земельної ділянки площею 26 га.

Чиновнику оголошено про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою в особливо великому розмірі, або вчинене службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище) та взято під варту з можливістю внесення застави у розмірі 435 тис грн.

На даний час триває досудове розслідування, спрямоване на об’єктивне встановлення обставин кримінального правопорушення.

За вчинене кримінальне правопорушення передбачене покарання у виді позбавлення волі на строк від 8 до 12 років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.


Прес-служба прокуратури Вінницької області

кількість переглядів: 405