Сайти

регіональних

прокуратур

 
07.07.2016

Прокуратурою завершено розслідування у кримінальному провадженні про розкрадання коштів при закупівлі трамваїв для Львова

      

Прокуратурою Львівської області скеровано до Франківського районного суду м. Львова обвинувальний акт стосовно колишнього позаштатного радника міського голови м. Львова з питань транспорту, учасника та директора ТзОВ «Сармат», а у подальшому директора ЛКП “Львівелектротранс» та ще сімох його спільників, підозрюваних у заволодінні чужим майном в особливо великих розмірах, за ч. 5 ст. 191 КК України, ч. 5 ст. 27 та ч. 5 ст. 191 КК України.

Як уже повідомлялось раніше, підозрюваний у 2007 році з метою заволодіння бюджетними коштами, вступив у злочинну змову з іншими особами, організувавши схему поставки до Львова вживаних трамваїв неналежної якості за значно завищеними цінами. Внаслідок такої оборудки територіальній громаді м. Львова завдано матеріальної шкоди на суму 2 млн 249 грн, що на час вчинення злочину (2007-2008) становило понад 323 тис Євро.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювалося слідчим відділом прокуратури Львівської області.

За вказані злочини, останнім загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.


Прес-служба прокуратури Львівської області

кількість переглядів: 245