Сайти

регіональних

прокуратур

 
01.03.2016

На Харківщині розпочато 16 кримінальних проваджень за актами махінацій із соцвиплатами переселенцям із зони АТО

    

Одразу в 7 районах Харківщини розпочато розслідування махінацій з нарахуванням та отриманням соціальних виплат для вимушених переселенців із зони АТО.

16 кримінальних проваджень розслідуються за фактами підроблення документів, зловживання службовим становищем та службове підроблення (ст.ст. 358, 364 та 366 КК України).

Зокрема, в рамках розслідування буде надано правову оцінку діяльності співробітників управління праці та соцзахисту населення, а також державної міграційної служби Орджонікідзевського району м. Харкова.

Чиновники незаконно надавали довідки про взяття на облік осіб, що переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, які нібито мешкають у Харкові. У подальшому без належної перевірки міграційною службою ці довідки подавалися до пенсійного фонду для нарахування соціальних виплат.

Максимальна санкція статті передбачає 3 роки позбавлення волі.

Крім того, Борівський районний суд виніс вирок 42-річному чоловіку за ч. 2 ст. 190 (шахрайство, вчинене повторно) та ч. 4 ст. 358 (використання завідомо підробленого документу) КК України.

Чоловік постійно проживав в одному з сіл Харківщини. Проте, маючи у паспорті штамп з донецькою пропискою, видавав себе за переселенця.


Відділ зв'язків із громадськістю та ЗМІ
прокуратури Харківської області
кількість переглядів: 485