Сайти

регіональних

прокуратур

 
23.12.2014

За втручання прокуратури громаді м. Тальне повернуто Мисливський замок Шувалова вартістю 5 млн грн

    

Органами прокуратури Черкаської області вжито заходів щодо забезпечення реального виконання судового рішення про передачу в комунальну власність територіальній громаді м. Тальне Мисливського замку Шувалова вартістю 5 млн грн.

В ході прокурорської перевірки щодо додержання законодавства у сфері охорони об’єктів історико-культурної спадщини встановлено, що пам’ятка архітектури загальнодержавного значення - Мисливський замок Шувалова у м. Тальному є безхазяйною, що призводить до не виділення бюджетних коштів на її утримання та реставрацію.

З метою усунення встановлених порушень та передачі пам’ятки архітектури у комунальну власність прокуратурою в інтересах Тальнівської міської ради заявлено позов до суду, який у жовтні поточного року було задоволено.

На виконання вказаного рішення суду та відповідно до вжитих заходів прокуратури Тальнівського району державним реєстратором зареєстровано право власності на вказаний об’єкт за Тальнівською міською радою.Прес-служба прокуратури Черкаської області

кількість переглядів: 522