Сайти

регіональних

прокуратур

 
04.10.2014

Прокуратура Кіровоградщини повернула у власність обласної громади бомбосховище

    

За принципової та наполегливої позиції прокуратури області до спільної власності територіальної громади повернуто бомбосховище у м. Кіровограді комерційною вартістю 1,5 млн грн, що було незаконно реалізоване у приватну власність.

Зазначене бомбосховище площею 306 кв м з обладнанням належало комунальному підприємству обласної ради «Аеропорт Кіровоград», однак було реалізовано з аукціону в рахунок погашення податкового боргу.

Водночас, відповідно до вимог законодавства захисні споруди цивільної оборони мають загальнодержавне значення та не підлягають приватизації. У зв’язку з цим прокуратурою області в інтересах держави в особі Кіровоградської обласної ради пред’явлено позов про визнання недійсним договору купівлі-продажу вказаної захисної споруди та визнання права власності за територіальною громадою.

Незважаючи на відмову від позову представником Кіровоградської обласної ради, який зазначив, що таким відчуженням шкоди облраді завдано не було, апеляційний суд підтримав позицію органів прокуратури.

На даний час, рішенням суду право власності на бомбосховище визнано за територіальною громадою Кіровоградської області.Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

кількість переглядів: 945