Сайти

регіональних

прокуратур

 
03.04.2013

Відомості щодо забудови прибережної захисної смуги Бузького лиману внесені до ЄРДР

   

     Прокуратурою внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за фактом незаконно прийнятого рішення сесії щодо надання у власність громадянам 19 земельних ділянок для будівництва будинків, розташованих в межах прибережної захисної смуги Бузького лиману м. Миколаєві (відомий серед миколаївців як «мікрорайон Леваневського»).

     Як повідомив Миколаївський міжрайонний прокурор з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері Костянтин Бандура, за результатами проведеної перевірки до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за фактом неналежного виконання службовими особами Миколаївської міської ради своїх службових обов’язків.

     - У порушення вимог ст.ст. 60, 61 Земельного кодексу України, ст.ст. 88, 89 Водного кодексу України було незаконно прийнято рішення сесії Миколаївської міської ради в частині затвердження проектної документації та надання у власність громадянам 19 земельних ділянок для будівництва та обслуговування індивідуальних житлових будинків по провулку Авіаційному № 1 - № 21 у місті Миколаєві, загальною площею 17758 кв.м. загальною нормативною грошовою оцінкою 3 711 829,70 грн. Вказані ділянки розташовані фактично в межах прибережної захисної смуги Бузького лиману на відстані 9 метрів від урізу води. Кримінальне провадження відкрито за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України, - підкреслив К. Бандура.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області
кількість переглядів: 74043