Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Заарештовано екскерівника нафтопереробної компанії та вилучено на майже 800 млн грн нафтопродуктів

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора здійснюється розслідування у кримінальному провадженні за підозрою колишніх виконувача обов’язків першого заступника голови правління та головного бухгалтера нафтопереробної компанії в умисному ухиленні від сплати акцизного податку на суму 605,9 млн грн (ч. 3 ст. 212 КК України).

У ході санкціонованих обшуків на території Одеської та Черкаської областей за місцем зберігання приватними підприємствами нафтопродуктів вилучено понад 16 тис тонн нафти та пального орієнтовною вартістю майже 800 млн грн.

За даними слідства, вилучена продукція належить цій нафтопереробній компанії. Вилучені нафтопродукти реалізовувалися підприємствами – ліцензійними зберігачами без сплати податку. 

У ході розслідування екскерівнику нафтопереробної компанії, 43% власності на яку належить державі, обрано запобіжний захід - 199 млн грн застави. У зв’язку з несплатою підозрюваним цих коштів на підставі клопотання прокурора слідчим суддею йому змінено запобіжний захід із застави на тримання під вартою у залі судового засідання.

Наразі тривають слідчі дії.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється детективами Бюро економічної безпеки України за оперативного супроводу співробітників Служби безпеки України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.