Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Вивели з державної власності землю в портовій акваторії Чорноморської філії ДП «АМПУ» - підозрюють чотирьох експосадовців

За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру 4 особам – колишнім заступнику Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, міському голові Чорноморської міської ради Одеської області, заступнику начальника відділу у Новомосковському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області та начальнику відділу Державного агентства водних ресурсів України. Їм інкриміновано службове підроблення та зловживання владою або службовим становищем ( ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 364 КК України).

За даними слідства, приватне підприємство за участі службових осіб Чорноморської міської ради, Державного агентства водних ресурсів України та Держгеокадастру розробили і реалізували схему виведення із державної власності земельної ділянки площею 0,8 га, що знаходиться в портовій акваторії Чорноморської філії ДП «Адміністрація морських портів України».

Вони безпідставно передали земельну ділянку товариству, заподіявши державі майже 25 млн грн збитків.

Розроблена ними документація із землеустрою на цю земельну ділянку не відповідає вимогам законодавства, оскільки повноваження щодо розпорядження землею належали до повноважень Кабінету Міністрів України.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Головного слідчого управління Нацполіції України за оперативного супроводу Департаменту стратегічних розслідувань НП України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.