Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Військовослужбовцю рф повідомлено про підозру у викраденні мирного жителя на Чернігівщині

За процесуального керівництва Новгород-Сіверської окружної прокуратури ідентифіковано та повідомлено про підозру 33-річному військовослужбовцю рф за фактами порушення законів та звичаїв війни, вчиненого за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 438 КК України).

За даними слідства, у березні 2022 року підозрюваний спільно з іншими російськими військовими, озброєними автоматами, з метою отримання відомостей про місця перебування ЗСУ та співпрацю з ними місцевих жителів, зайшли на територію приватного господарства у с. Грем’яч Новгород-Сіверського району. Там проживали двоє цивільних осіб.

Не отримавши необхідних даних, за наказом підозрюваного, інші військовослужбовці зс рф провели в господарстві незаконний обшук. Після цього, погрожуючи застосуванням зброї, заволоділи двома автомобілями, які знаходилися в гаражі потерпілого.

У подальшому окупанти насильно помістили господаря будинку до одного з викрадених автомобілів та у супроводі колони російської військової бронетехніки вивезли в бік кордону України з рф.

Робота щодо встановлення місцезнаходження потерпілого триває.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Новгород-Сіверського РВП ГУНП в Чернігівській області.