Військові РФ продовжують обстрілювати населені пункти Дніпропетровщини – розпочато розслідування

За процесуального керівництва Нікопольської, Синельниківської та Криворізької східної окружних прокуратур здійснюється досудове розслідування у кримінальних провадженнях за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

За даними слідства, в ніч на 9 серпня 2022 року збройні сили РФ, нехтуючи нормами міжнародного гуманітарного права, двічі обстріляли з артилерії місто Нікополь. Внаслідок ворожого обстрілу пошкоджено три місцеві підприємства, житловий будинок, автомобіль та газопровід. Працівника одного з підприємств було госпіталізовано до лікарні.

Також окупанти здійснили ракетний обстріл Великомихайлівської громади Синельниківського району. Пошкоджено багатоквартирний будинок, автомобілі містян. 

8 серпня 2022 року російські військовослужбовці обстріляли с. Велика Костромка Криворізького району. Пошкоджено будівлю навчального закладу.

Прокурори продовжують вживати всі можливі та належні заходи для документування воєнних злочинів, вчинених представниками збройних сил РФ.

Якщо ви стали свідком воєнного злочину РФ, фіксуйте та надсилайте докази: https://warcrimes.gov.ua