Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Так званому голові Скадовської районної військової адміністрації і його заступниці повідомлено про підозру

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури повідомлено про підозру громадянину РФ у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, а також громадянці України у колабораційній діяльності (ч. 3 ст. 110, ч. 5 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, громадянин Росії, який тривалий час проживав у місті Скадовськ, під час окупації регіону вступив у злочинну змову з представниками країни-агресора з метою зміни меж території та державного кордону України. Для цього він зайняв посаду так званого голови Скадовської районної військової адміністрації.

У свою чергу, громадянка України добровільно зайняла посаду так званого першого заступника Скадовської районної військової адміністрації.

Підозрювані активно займаються добором інших працівників окупаційного органу та підпорядкованих установ і організацій. Окрім того, діючи в інтересах країни-агресора, вони закликають мешканців регіону підкоритися окупаційним військам, висловлюють підтримку дій загарбників спрямованих на порушення територіальної цілісності України. 

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється співробітниками Управління СБУ в Херсонській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.