Схема одержання хабарів за безперешкодне розведення риби – підозрюють начальника Львівського облуправління Держрибагентства

За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури повідомлено про підозру начальнику Управління Державного агентства рибного господарства у Львівській області в одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, посадовець організував схему одержання на систематичній основі коштів від суб’єктів господарювання за безперешкодне здійснення діяльності у сфері рибного господарства на околицях Львова, без необхідних документів дозвільного характеру.

Він мав отримати через посередника – державного інспектора цього ж управління – неправомірну вигоду від місцевого підприємця за невжиття заходів щодо притягнення його до відповідальності за незаконне прісноводне рибництво у водоймах області.

Під час одержання коштів правоохоронці затримали посередника.

Наразі вирішується питання щодо обрання начальнику обласного Управління запобіжного заходу та відсторонення від посади.

Досудове розслідування та оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснюється територіальним управлінням ДБР, розташованим у м. Львові.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.