Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Судитимуть трьох експосадовців, які вивели з державної власності землю в портовій акваторії Чорноморської філії ДП «АМПУ»

Офіс Генерального прокурора скерував до суду обвинувальний акт стосовно колишнього заступника Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, начальника відділу Державного агентства водних ресурсів України та колишнього міського голови Чорноморської міськради Одеської області.

Їм інкриміновано зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, та службове підроблення (ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 366 КК України).

Розслідуванням встановлено, що у 2018 році обвинувачені з метою одержання неправомірної вигоди для одного з приватних підприємств погодили та затвердили проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки водного фонду у довгострокову оренду.

Внаслідок таких дій відбулося незаконне вибуття із державної власності земельної ділянки площею 0,8 га водного об’єкту загальнодержавного значення в портовій акваторії Чорноморської філії ДП «Адміністрація морських портів України».

Таким чином, вони безпідставно передали земельну ділянку товариству, заподіявши державі майже 25 млн грн збитків.

Досудове розслідування здійснювалося слідчими Головного слідчого управління Національної поліції України за оперативного супроводу Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.