Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Судитимуть мешканця Черкащини за розбещення малолітніх та примушування до виготовлення дитячої порнографії

Ювенальні прокурори Офісу Генерального прокурора направили до суду обвинувальний акт відносно мешканця Черкащини за фактом вчинення розпусних дій сексуального характеру відносно чотирьох малолітніх дівчат та примушення їх до виготовлення фото- та відеофайлів дитячої порнографії (ч. 2 ст. 156, ч. 1, 3, 4 ст. 301-1 КК України).

Встановлено, що обвинувачений з 2022 року, використовуючи мобільний додаток Telegram, шукав у загальнодоступних групах і каналах малолітніх дівчат. З ними знайомився під виглядом дружніх відносин. При цьому зазначав про себе як про особу жіночої статі малолітнього віку.

У подальшому, вводячи дівчат в оману та користуючись їх уразливим станом, зумовленим юним віком, він примушував малолітніх виготовляти за їх участі порнографічний контент, що відноситься до дитячої порнографії. При цьому вказував, які саме неетичні пози вони повинні прийняти.

Виготовлені фото- та відеофайли обвинувачений зберігав для власного використання на своєму мобільному телефоні. Деякі з них передавав невстановленій слідством особі.

Окрім цього, чоловік, перебуваючи у приміщенні творчого дитячого закладу, покликав незнайому йому 4-річну дівчинку до чоловічої вбиральні. Там вчинив непристойні доторкання губами та руками до її статевих органів.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.