Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Спроба надання 500 тис доларів США керівництву ДБР - завершено розслідування стосовно львівського бізнесмена

За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора завершено досудове розслідування стосовно громадянина за фактом надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 369 КК України).

Розслідуванням встановлено, що наприкінці грудня 2023 року підозрюваний намагався підкупити заступника керівника відділу ДБР. За 500 тис доларів США він просив сприяння у поверненні вилученого майна, яке знаходиться на території митного поста «Чайки» Київської митниці. Також за ці кошти підозрюваний просив далі не проводити процесуальні дії та прийняти рішення про закриття кримінального провадження.

Правоохоронці затримали чоловіка під час передачі 500 тис доларів США та повідомили про підозру.

В ході досудового розслідування за клопотанням прокурорів накладено арешт на майно підозрюваного.

Наразі виконуються вимоги ст. 290 КПК України, сторони знайомляться з матеріалами кримінального провадження. Після цього обвинувальний акт буде скеровано до суду.

Досудове розслідування здійснювалося Головним слідчим управлінням Державного бюро розслідувань.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.