Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Розслідує справи в окупованому Маріуполі – судитимуть так звану слідчу «мвс днр»

Прокурори Донецької обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно експоліціянтки за фактом державної зради (ч. 2 ст. 111 КК України).

Спеціальним досудовим розслідуванням встановлено, що у березні 2022 року заступниця начальника слідчого відділення ВП № 1 Маріупольського РУП ГУНП в Донецькій області відмовилась виїжджати з окупованого міста.

Колишня лейтенант поліції зрадила присязі працівника правоохоронних органів України та вже за місяць добровільно обійняла псевдопосаду у незаконно створеному «Іллічівському районному відділі Маріупольського міського управління мвс днр». Вона тимчасово виконувала обов’язки інспектора сектора кадрового забезпечення, а згодом стала слідчою фейкової установи.

Жінка «розслідує» кримінальні справи стосовно місцевих мешканців та у складі слідчо-оперативних груп виїжджає на місця подій.

У червні 2022 року «слідча» зверталась до своїх колишніх колег з проханням надати їй копії матеріалів кримінальних проваджень, зареєстрованих за фактами злочинів проти життя та здоров’я осіб, що були вивезені з окупованої території. При цьому обвинувачена мала на меті подальше приведення їх у відповідність до законодавства так званої «днр».

Досудове розслідування здійснювалось слідчими ТУ ДБР, розташованого в м. Краматорську.                 

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.