Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Прокуратура забезпечила арешт корпоративних прав та майна білоруського підприємства на понад 30 млн грн

За клопотанням прокурорів Житомирської обласної прокуратури судом накладено арешту на корпоративні права та майно підприємства на понад 30 млн грн для забезпечення спецконфіскації та збереження речових доказів у кримінальному провадженні за фактом заволодіння посадовими особами грошовими коштами шляхом обману (ч. 3 ст. 190 КК України).

Йдеться про корпоративні права та майно щебеневого заводу, власником якого є білоруський орган місцевого самоврядування. Ухвалою суду заборонено відчужувати, розпоряджатися та користуватися спецтехнікою та вантажними автомобілями, виробничими конвеєрами і цехами, складами, свердловинами, залізничною під’їзною дорогою, офісними приміщеннями, багатоповерховими житловими будинками, будівлями дитсадка та закладу відпочинку тощо.

За даними слідства, посадові особи підприємства шляхом обману зменшили свій грошовий статутний капітал, штучно створивши борг із виплати зарплати. Власники щебеневого заводу - міськрада білоруського міста із січня цього року не виплачують зарплату, заборгувавши 100 працівникам 4 млн грн.

Досудове розслідування здійснюють слідчі слідчого управління Головного управління Нацполіції в Житомирській області.