Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Прокуратура передала в АРМА 49 земельних ділянок, які належать громадянам РФ

За клопотанням прокурорів Деснянської окружної прокуратури міста Києва в управління АРМА передано 49 земельних ділянок у Київській області, які належать громадянам РФ. Загальна площа цієї землі складає понад 500 га.

Слідством встановлено, що на території м. Києва функціонує підприємство, основним видом діяльності якого є надання в оренду земельних ділянок, кінцевими бенефіціарними власниками яких є громадяни РФ.

Отримуючи прибутки від оренди землі, власники цих ділянок перераховували частину коштів на рахунки своїх підприємств, зареєстрованих на території РФ та сплачували податки до бюджету країни-агресора, таким чином здійснюючи фінансування збройних сил РФ та її збройної агресії проти України (ч. 1 ст.110-2 КК України).

Рішенням Деснянського районного суду м. Києва задоволено клопотання прокурора та накладено арешт на 49 земельних ділянок в Київській області з одночасною передачею в управління АРМА.

У межах досудового розслідування тривають заходи щодо встановлення інших активів, об’єктів нерухомості, корпоративних прав та майна, що належить безпосередньо або через афілійованих осіб РФ та її резидентам.

Досудове розслідування здійснюється за матеріалами ГУ СБУ в м. Києві та Київській області.