Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Прокуратура передала АРМА активи білоруської нафтової компанії на 20 млн грн

За клопотанням прокурорів Подільської окружної прокуратури міста Києва арештовано та передано в управління АРМА корпоративні права на понад 3 млн грн та понад 17 млн грн грошових коштів білоруської нафтової компанії.

Правоохоронцями досліджується діяльність групи компаній, які забезпечували функціонування підконтрольних суб’єктів господарювання з метою здійснення протиправної діяльності, спрямованої у тому числі на привласнення коштів, а також на фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційної ладу або захоплення державної влади.

Встановлено, що в місті Києві та на території інших регіонів України здійснює свою діяльність білоруська нафтова компанія, засновниками якої є ЗАТ «Білоруська Нафтова Компанія» та Республіканське Унітарне Підприємство «Виробниче Об'єднання «Бєлоруснафта».

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Подільського УП ГУ Нацполіції у м. Києві за матеріалами ГУ СБУ у м. Києві та Київській області за фактами фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України та привласнення майна (ч. 2 ст. 110-2 та ч. 5 ст. 191 КК України).