Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Повідомлено про підозру так званій «судді Верховного Суду ДНР»

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури громадянці України заочно повідомлено про підозру в державній зраді та участі у терористичній організації (ч. 1 ст. 111, ч. 1 ст. 258-3 КК України).

За даними слідства, у березні 2016 року суддя одного з міськрайонних судів Донецької області зрадила присязі народові України. Вона почала співпрацювати з представниками так званої «ДНР».

Рішенням «голови» фейкової республіки жінка обійняла посаду «судді Верховного суду ДНР» та почала протиправно приймати судові рішення на користь окупантів.

У січні 2020 року псевдосуддю було включено до складу «судової палати з цивільних справ Верховного Суду ДНР».

Підозрювана приймає рішення щодо визнання екстремістськими україномовних видань, книг і брошур, а також забороняє діяльність українських громадських організацій на території квазіреспубліки.

Наразі жінка «чинить правосуддя» стосовно громадян України, керуючись нікчемним законодавством країни-агресора.

Досудове розслідування здійснюється ТУ ДБР у м. Краматорську за оперативного супроводу ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.