Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Повідомлено про підозру ще восьми військовослужбовцям РФ, які обкрадали будинки мешканців Бучі

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора встановлено та заочно повідомлено про підозру ще восьми військовослужбовцям збройних сил РФ за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

За даними слідства, під час тимчасової окупації м. Буча Київської області військовослужбовці Росгвардії з 24 лютого по 31 березня 2022 року з метою особистої наживи грабували приватне майно місцевого населення. Військові «елітного» підрозділу РФ викрадали все, що залишали жителі Київщини, рятуючись від окупантів, від спідньої білизни та одягу до побутової техніки. Награбоване майно російські військові пересилали своїм родичам поштою з території білоруського міста Мозир.

Наразі у кримінальному провадженні вже повідомлено про підозру 18 військовослужбовцям армії країни-агресора. Раніше було заочно повідомлено про підозру 10 окупантам, їх оголошено в міжнародний розшук.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Головного слідчого управління Нацполіції України спільно зі співробітниками Департаменту кіберполіції Нацполіції та Департаменту захисту національної державності СБУ.