Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Підтримував захоплення українських територій – судитимуть екснародного депутата України

Київська міська прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт відносно колишнього народного депутата від забороненої в Україні «комуністичної партії» за фактом здійснення публічних закликів до вчинення дій з метою зміни меж території або державного кордону України (ч. 1 ст. 110 КК України).

Розслідуванням встановлено, що після тимчасової окупації рф території Криму підозрюваний брав участь у низці антиукраїнських пропагандистських заходів на території країни-агресора.

Під час виступів на цих заходах він підтримував дії рф та проголошував публічні промови, спрямовані на зміну меж території і державного кордону України.

Виступи підозрюваного були поширені на Youtube-каналі для необмеженого кола користувачів.

Висновком судової лінгвістичної експертизи підтверджено, що висловлювання в опублікованому відеоматеріалі, є публічними та спрямовані на зміну меж території і державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось СУ ГУ СБУ у м. Києві та Київській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.