Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Підробляв рішення судів, довідки про непридатність до військової служби та документи держустанов – киянину повідомлено про підозру

За процесуального керівництва Святошинської окружної прокуратури м. Києва викрито та повідомлено про підозру чоловіку за фактами підроблення документів, печаток, штампів та бланків державних установ, а також їх збуту (ч. 3 ст. 358 КК України).

За даними слідства, підозрюваний з використанням мережі анонімних Телеграм-аккаунтів створив канал збуту підроблених документів, печаток, штампів та факсиміле різних державних установ.

Він виготовляв печатки та штампи, зокрема, районних судів м. Києва, ТЦК та СП різних регіонів України, СБУ, Державної прикордонної служби України, військових частин Міністерства оборони України, КМДА та КОДА, посольства рф в Федеративній Республіці Німеччина.

Ці печатки і штампи використовувались ним для підробки довідок щодо позбавлення російського громадянства, непридатності до військової служби, зняття з військового обліку, а також для підробки рішень районних судів України.

Вартість «послуги» становила від 10 доларів США за підроблений штамп.

Гроші він отримував на анонімні крипто гаманці.

За результатами обшуку у підозрюваного вилучено велику кількість підроблених документів, печаток, штампів та факсиміле згаданих держустанов.

Досудове розслідування здійснюється СУ ГУ СБУ в м. Києві та Київській області, за оперативного супроводу ГВ КІБ ГУ СБУ в м. Києві та Київській області