Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Переміщення схрону з боєприпасами - на Донеччині пособниця НЗФ РФ проведе 8 років за ґратами

За публічного обвинувачення Донецької обласної прокуратури місцеву жительку визнано винною у сприянні діяльності терористичної організації, а також придбанні, носінні та зберіганні вибухових речовин і пристроїв без передбаченого законом дозволу (ч. 1 ст. 258-3, ч. 2 ст. 263 КК України). Суд призначив їй покарання у вигляді 8 років позбавлення волі.

За даними слідства, в жовтні 2021 року жінка, яка проживала у м. Донецьку, на завдання представника НЗФ РФ перемістила раніше облаштований на підконтрольній українській владі території Донецької області схрон з бойовими припасами, вибуховими пристроями та речовинами. Для цього вона орендувала квартиру та заховала заборонені предмети у пакетах з борошном.

За задумом окупантів, вибухові пристрої мали б використовуватись для дестабілізації громадського порядку на підконтрольній українській владі території. Проте спільними зусиллями правоохоронців злочин вдалося попередити, а пособницю терористів затримати.

Крім того, ще одним завданням жінки було здійснення фото- та відеозйомки адміністративних будівель і прилеглих до них територій, що є об’єктами терористичної уразливості, у м. Краматорську.