На Донеччині заарештовано розвідника НЗФ РФ, який воював проти Збройних Сил України

За клопотанням Донецької обласної прокуратури розвіднику окупантів, який підозрюється у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України та участі у терористичній організації, судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави (ч. 2 ст. 110, ч. 1 ст. 258-3 КК України).

За даними слідства, з 2020 року раніше п’ятиразово судимий за крадіжки та грабежі чоловік з фінансових мотивів вступив до лав НЗФ РФ. Перебуваючи на посаді розвідника розвідувального взводу 3 мотострілкового батальйону «ЛНР» у званні рядового, бойовик проходив службу на позиції «Изба», що розташована неподалік с. Миронівський Бахмутського району Донецької області. Крім того, до його обов’язків входило спостереження за позиціями та переміщенням військовослужбовців ЗСУ.

Бойовика викрили та затримали військовослужбовці ЗСУ України. Під час огляду у підозрюваного виявлено та вилучено автомат АК-74 та мобільний телефон.

Досудове розслідування здійснюється  слідчими слідчого відділу Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях.