Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Майже рік тероризували підприємця, вимагаючи гроші та майно – повідомлено про підозру двом мешканцям Полтавщини

За процесуального керівництва Полтавської обласної прокуратури викрито двох жителів Кременчука та Кременчуцького району, які майже рік тероризували місцевого підприємця.

За даним слідства, чоловіки позиціонували себе як особи, які мають зв’язки у кримінальному середовищі. Застосовуючи психологічний тиск та погрожуючи фізичною розправою, під вигаданим приводом вони вимагали у підприємця 30 тис доларів США. 

Побоюючись за своє життя і здоров’я, упродовж літа 2022 – весни 2023 років потерпілий віддав вимагачам неіснуючий борг. Його загальна сума склала 15 тис доларів США.

Окрім цього, вони змусили підприємця передати у користування автомобіль дружини, потім вимагали продати цей транспортний засіб, віддати виручені кошти і документи на гараж.

Наразі обом спільникам повідомлено про підозру у вимаганні чужого майна з погрозою насильства та заподіяння тяжких тілесних ушкоджень (ч. 4 ст. 189 КК України).

Досудове розслідування та оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснюються ГУНП та УСБУ в Полтавській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.