Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Колишньому народному депутату України повідомлено про підозру у державній зраді

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора народному депутату України IX скликання від забороненої на теперішній час політичної партії «ОПЗЖ» повідомлено про підозру у державній зраді (ч. 1 ст. 111 КК України).

За даними слідства, будучи народним депутатом України, з 2019 до 2021 року підозрюваний у своїх численних виступах та інтерв’ю систематично оприлюднював та розповсюджував серед населення України маніпулятивні висловлювання. Вони несли шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканості, державній, економічній та інформаційній безпеці України. Його пропагандистська діяльність допомагала керівництву рф досягати своїх військово-політичних цілей та забезпечувала державі-агресору ідеологічну допомогу в проведенні підривної діяльності проти України. 

Також він розповсюджував серед політичного керівництва країн Європейського Союзу антиукраїнську пропагандистську інформацію.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.