Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Екскомандира донецького «Беркуту» судитимуть за участь у терористичній організації

Офіс Генерального прокурора скерував до суду обвинувальний акт стосовно колишнього командира БМОП «Беркут» ГУ МВС України в Донецькій області за фактом участі у терористичній організації (ч. 1 ст. 258-3 КК України).

Розслідуванням встановлено, що екскомандир батальйону міліції під час окупації державою-агресором Донецької області у 2014 році вступив до непередбаченого законом збройного формування терористичної організації «ДНР» – загону мобільного особливого призначення «Беркут». Він обійняв посаду командира.

Експравоохоронець здійснює вербування нових учасників до складу силового блоку «ДНР», утримання територій окремих районів Донецької області тимчасово не підконтрольних органам державної влади України, організацію та ведення збройного опору, незаконну протидію та перешкоджання виконанню службових обов'язків співробітниками правоохоронних органів України і військовослужбовцями Збройних Сил України.

Досудове розслідування здійснювалося слідчими Державного бюро розслідувань.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.