Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
До уваги кандидатів, що претендують на зайняття посад прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури

27 вересня 2023 року на засіданні конкурсної комісії з проведення відкритого конкурсу з відбору кандидатів на зайняття посад прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури затверджено графік проведення тестування на загальні здібності осіб, які з поважних причин не змогли прибути на тестування 26 вересня 2023 року.

Тестування відбудеться 29 вересня 2023 року о 10 год. на базі Тренінгового центру прокурорів України за адресою: м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81-Б.

Нагадуємо, що метою тестування на загальні здібності кандидата є виявлення здатності аналізувати, обробляти та інтерпретувати інформацію за короткий час, знаходити причинні зв’язки й робити правильні висновки.

Тестування включає 3 блоки: вербальний, абстрактно-логічний та математичний (приклади з кожного блоку доступні за посиланням).

На вербальний блок виділено 8 хв, на абстрактно-логічний та математичний – по 20 хв. Завдання обираються системою у довільному порядку за допомогою адаптивного механізму.

Для допущення до співбесіди кандидатам необхідно набрати 110 балів, які вираховуються як середнє арифметичне результатів трьох блоків.

Під час проведення тестування кандидатам забороняється користуватися електронними приладами, підручниками, навчальними посібниками тощо, а також спілкуватися одне з одним.

Не можна користуватися ручкою або папером, використовувати будь-які допоміжні засоби для вирішення завдань. Користуватись калькулятором, ручкою і папером можна буде лише під час виконання завдань математичного блоку.

При собі кандидату необхідно мати паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу.  

Слідкуйте за оголошеннями!

 Графік на 29 вересня 2023 року

 Переглянути засідання конкурсної комісії можна в режимі реального часу на офіційній сторінці Офісу Генерального прокурора в YouTube.

За ходом конкурсу також можна слідкувати на сторінці Спеціалізованої антикорупційної прокуратури в соціальній мережі Facebook та на її каналі в месенджері Telegram.