Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
До довічного увʼязнення засуджено ексначальника херсонської колонії за державну зраду

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Херсонської обласної прокуратури у в порядку спеціального судового розгляду визнано винним колишнього начальника херсонської виправної колонії у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).

Йому призначено максимально можливе покарання — довічне позбавлення волі з конфіскацією майна. Також, ураховуючи вчинення особливо тяжкого злочину, його позбавлено спеціального звання - «майор внутрішньої служби». 

Прокурори довели, що з перших днів окупації Херсонщини засуджений перейшов на бік ворога. Він розпорядився надати безперешкодний доступ на територію очолюваної ним державної установи військовослужбовцям збройних сил рф, де забезпечував їм місця відпочинку та отримання медичної допомоги. 

Він залучав засуджених до проведення ремонтних робіт ворожої техніки, а також схиляв інших посадових осіб Херсонської області до співпраці з представниками країни-агресора.

Згодом він отримав «посаду» від окупантів та став «начальником Управления службы исполнения наказаний по Херсонской области».

Спеціальне досудове розслідування здійснювалось слідчими територіального управління ДБР у місті Мелітополі. Оперативний супровід – УСБ України в Херсонській області.