Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
До 15 років тюрми засуджено чоловіка, який ґвалтував трьох неповнолітніх доньок своєї співмешканки

За підтримання публічного обвинувачення ювенальними прокурорами Деснянської окружної прокуратури міста Києва чоловіка засуджено за систематичне вчинення сексуального насильства відносно трьох неповнолітніх дівчат, у тому числі щодо малолітньої (ст. 152, ст. 153 КК України).

Йому призначено покарання – 15 років позбавлення волі.

Прокурори у суді довели, що засуджений, проживаючи з матір’ю трьох неповнолітніх дівчат – 12, 13 та 14 років, з 2018 по 2021 роки систематично ґвалтував доньок своєї співмешканки. Він задовольняв статеву пристрасть неприродним способом, застосовуючи при цьому фізичне насильство. На момент вчинення злочинів одна з дівчаток була малолітньою.

За принципової позиції ювенальних прокурорів Деснянським районним судом міста Києва в повній мірі підтримано запропоновану прокурором міру покарання.

Додатково за рішенням суду відносно чоловіка внесено відомості до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.

Досудове розслідування здійснювалося слідчими Деснянського управління поліції Головного управління Нацполіції в місті Києві.