Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Держзрада та публічні заклики до насильницької зміни влади ‒ підозрюється суддя з Луганщини

За процесуального керівництва прокурорів Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора та Луганської обласної прокуратури повідомлено про підозру «голові Кам’янобродського районного суду міста Луганська лнр».

Їй інкриміновано публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу та захоплення державної влади, посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, державну зраду (ч. 3 ст. 109, ч. 2 ст. 110, ч. 1 ст. 111 КК України).

За даними слідства, у 2014 році діюча суддя Краснодонського міськрайонного суду Луганської області зрадила присязі та почала співпрацювати з окупаційною владою рф.

Із початку жовтня 2015 року та дотепер підозрювана очолює «Кам’янобродський районний суд міста Луганська лнр».

Вона підтримує незаконні дії держави-агресора, приймає так звані «нормативні акти», які сприяють формуванню «правової системи» у псевдореспубліці.

Також «голова суду» періодично виступає на місцевому пропагандистському телеканалі та стверджує про нібито налагоджену роботу й «легітимність» функціонування так званої «влади лнр».

Досудове розслідування здійснюють слідчі ТУ ДБР, розташованого у м. Краматорську, оперативний супровід – ГУ ДЗНД СБУ.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.