Атестація прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих)


Атестація прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих) 2020-2021 років


2022 рік

25.01.2022

Відповідно до Порядку проходження прокурорами атестації, затвердженого наказом Генерального прокурора від 03 жовтня 2019 року № 221, оприлюднюємо графік складання іспиту у формі анонімного тестування з використанням комп’ютерної техніки з метою виявлення рівня знань та умінь у застосуванні закону, відповідності здійснювати повноваження прокурора для прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих), затверджений 25.01.2022 чотирнадцятою кадровою комісією з атестації прокурорів місцевих прокуратур.

Складання іспиту проходитиме 31.01.2022 у Тренінговому центрі прокурорів України за адресою: м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81б.

Прокурори повинні мати при собі службове посвідчення або документ, що посвідчує особу.

ГРАФІК на 31.01.2022

Прокурори, які згідно графіку проходитимуть іспит 31.01.2022, можуть звертатися за адресою електронної пошти чотирнадцятої кадрової комісії: [email protected] .   

Список прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих) щодо яких прийнято рішення про перенесення складання іспитів з поважних причин.

За результатами складення 31.01.2022 іспиту у формі анонімного тестування з використанням комп’ютерної техніки з метою виявлення рівня знань та умінь у застосуванні закону, відповідності здійснювати повноваження прокурора, набрали 70 і більше балів 9 прокурорів: СПИСОК

Рішенням чотирнадцятої кадрової комісії з атестації прокурорів місцевих прокуратур від 01.02.2022 затверджено графік складання іспиту у формі анонімного тестування на загальні здібності та навички з використанням комп’ютерної техніки на 07.02.2022 для прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих).

Адреса тестування: м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81 Б.

При собі необхідно мати службове посвідчення прокурора або паспорт.

ГРАФІК на 07.02.2022

Прохідний бал для успішного складання іспиту на загальні здібності та навички з використанням комп’ютерної техніки – 93 бали встановлено наказом виконувача обов’язків Генерального прокурора від 07.10.2020 № 474. Зразок тестових питань та правила складання іспиту оприлюднено на сайті Офісу Генерального прокурора.

Електронна адреса чотирнадцятої кадрової комісії з атестації прокурорів місцевих прокуратур: [email protected]

За результатами складення 07.02.2022 іспиту у формі анонімного тестування на загальні здібності та навички з використанням комп’ютерної техніки набрали 93 і більше балів 51 прокурор місцевих прокуратур СПИСОК.

Відповідно до Порядку проходження прокурорами атестації, затвердженого наказом Генерального прокурора 03 жовтня 2019 року № 221, оприлюднюємо графік проведення співбесід з метою виявлення відповідності прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих), вимогам професійної компетентності, професійної етики і доброчесності.

Співбесіди проходитимуть 22.02.2022 - 25.02.2022 у приміщенні Тренінгового центру прокурорів України - вул. Юрія Іллєнка, 81б.

Написання практичного завдання розпочнеться о 08:00 год. Під час написання практичного завдання дозволяється користуватися паперовими текстами КПК, КК та Конвенцією про захист прав людини та основоположних свобод.

Після цього, о 10:00 год., прокурори запрошуються до проходження співбесід.

Прокурори повинні мати при собі паспорт або службове посвідчення прокурора.

ГРАФІК на 22.02.2022 – 25.02.2022

Підсумки проведення співбесід прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих)

Чотирнадцята кадрова комісія

22.02.2022 , 23.02.2022

Фізичні та юридичні особи, органи державної влади, органи місцевого самоврядування можуть надавати відомості, які можуть свідчити про невідповідність прокурора критеріям компетентності, професійної етики та доброчесності (у тому числі анонімно) на електронну адресу – [email protected]

Прокурори, які згідно графіку проходитимуть співбесіду, можуть звертатися до чотирнадцятої кадрової комісії з атестації прокурорів місцевих прокуратур на електронну адресу: [email protected]

09.08.2022


Відповідно до Порядку проходження прокурорами атестації, затвердженого наказом Генерального прокурора від 03 жовтня 2019 року № 221, оприлюднюємо графік складання іспиту у формі анонімного тестування з використанням комп’ютерної техніки з метою виявлення рівня знань та умінь у застосуванні закону, відповідності здійснювати повноваження прокурора для прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих), які участь в атестації не брали.

Складання іспиту у формі анонімного тестування з використанням комп’ютерної техніки з метою виявлення рівня знань та умінь у застосуванні закону, відповідності здійснювати повноваження прокурора заплановано провести у м. Києві, в день, визначений у графіку, упродовж робочого часу.

ГРАФІК

Детальну інформацію щодо місця та часу складання іспиту у формі анонімного тестування з використанням комп’ютерної техніки з метою виявлення рівня знань та умінь у застосуванні закону, відповідності здійснювати повноваження прокурора буде повідомлено кожному прокурору на електронну адресу.

Прокурори повинні мати при собі паспорт або службове посвідчення.

Прокурори, включені до графіку проходження іспиту, у разі неможливості з поважних причин з’явитися, можуть направляти відповідні заяви на електронну адресу кадрової комісії: [email protected].

Список прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих) щодо яких прийнято рішення про перенесення складання іспитів з поважних причин.

За результатами складення 15.08.2022 іспиту у формі анонімного тестування з використанням комп’ютерної техніки з метою виявлення рівня знань та умінь у застосуванні закону, відповідності здійснювати повноваження прокурора, набрали 70 і більше балів 36 прокурорів:

СПИСОК

25.08.2022

Відповідно до Порядку проходження прокурорами атестації, затвердженого наказом Генерального прокурора від 03 жовтня 2019 року № 221, оприлюднюємо графік складання іспиту у формі анонімного тестування на загальні здібності та навички з використанням комп’ютерної для прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих),  які з поважних причин не брали участь в атестації, а також поновлених за рішеннями судів.

Складання іспиту у формі анонімного тестування на загальні здібності та навички з використанням комп’ютерної техніки здійснюватиметься у м. Києві, в день, визначений у графіку, упродовж робочого часу.

ГРАФІК

Детальна інформація щодо місця та часу складання іспиту у формі анонімного тестування на загальні здібності та навички з використанням комп’ютерної техніки буде повідомлена кожному прокурору на електронну адресу.

Прокурори повинні мати при собі паспорт або службове посвідчення.

Прохідний бал для успішного складання іспиту на загальні здібності та навички з використанням комп’ютерної техніки – 93 бали встановлено наказом виконувача обов’язків Генерального прокурора від 07.10.2020 № 474.

Зразок тестових питань та правила складання іспиту оприлюднено на сайті Офісу Генерального прокурора.

       Прокурори, включені до графіку проходження іспиту, у разі неможливості з поважних причин з’явитися, можуть направляти відповідні заяви на електронну адресу кадрової комісії:  [email protected]


01.09.2022

Офісом Генерального прокурора організовано проведення 31.08.2022 другого етапу атестації для прокурорів місцевих прокуратур.

За результатами складення 31.08.2022 іспиту у формі анонімного тестування на загальні здібності та навички з використанням комп’ютерної техніки набрали 93 і більше балів 123 прокурори місцевих прокуратур СПИСОК.


16.11.2022

Відповідно до Порядку проходження прокурорами атестації, затвердженого наказом Генерального прокурора 03 жовтня 2019 року № 221, оприлюднюємо графік проведення співбесід з метою виявлення відповідності прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих) вимогам професійної компетентності, професійної етики і доброчесності.

Співбесіди проходитимуть у м. Києві, в день, визначений у ГРАФІКУ, упродовж робочого часу.

ЗРАЗОК ПРАКТИЧНОГО ЗАВДАННЯ

Детальна інформація щодо місця та часу проведення співбесіди буде повідомлена кожному прокурору на електронну адресу.

Написання практичного завдання розпочнеться о 09:00 год. Під час написання практичного завдання дозволяється користуватися паперовими текстами КПК України, КК України та Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод.

Після цього, о 10:00 год., прокурори та слідчі запрошуються до проходження співбесіди.

Прокурори повинні мати при собі паспорт або службове посвідчення прокурора.

Фізичні та юридичні особи, органи державної влади, органи місцевого самоврядування можуть надавати відомості, які можуть свідчити про невідповідність прокурора критеріям компетентності, професійної етики та доброчесності (у тому числі анонімно) на електронну адресу – [email protected]

Прокурори, які згідно графіку проходитимуть співбесіду у разі неможливості з поважних причин з’явитися на співбесіду, можуть направити відповідні заяви на електронну адресу чотирнадцятої кадрової комісії обласних прокуратур з атестації прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих): [email protected].

Підсумки проведення співбесід прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих).

Чотирнадцята кадрова комісія з атестації прокурорів місцевих прокуратур:
28.11.2022
  СПИСОК
29.11.2022  СПИСОК
30.11.2022  СПИСОК
02.12.2022  СПИСОКНАКАЗИ ТА ІНШІ ДОКУМЕНТИ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОКУРОРА ЩОДО АТЕСТАЦІЇ ПРОКУРОРІВ МІСЦЕВИХ ПРОКУРАТУР