Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Атестація прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих)


Атестація прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих) 2020-2021 років

Атестація прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих) 2022 рік


2023 рік

Графік складання іспиту на загальні здібності та навички 
для прокурорів місцевих прокуратур 

 

02.01.2023 

Відповідно до Порядку проходження прокурорами атестації, затвердженого наказом Генерального прокурора від 03 жовтня 2019 року № 221, оприлюднюємо графік складання іспиту у формі анонімного тестування на загальні здібності та навички з використанням комп’ютерної техніки для прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих), які з поважних причин не змогли взяти участь в атестації, а також поновлених за рішеннями судів. 

Складання іспиту у формі анонімного тестування на загальні здібності та навички з використанням комп’ютерної техніки здійснюватиметься у м. Києві, в день, визначений у ГРАФІКУ, упродовж робочого часу. 

Детальна інформація щодо місця та часу складання іспиту у формі анонімного тестування на загальні здібності та навички з використанням комп’ютерної техніки прокурора буде повідомлена кожному прокурору на електронну адресу. 

 Прокурори повинні мати при собі паспорт або службове посвідчення. 

Прохідний бал для успішного складання іспиту на загальні здібності та навички з використанням комп’ютерної техніки – 93 бали встановлено наказом виконувача обов’язків Генерального прокурора від 07.10.2020 № 474. Зразок тестових питань та правила складання іспиту оприлюднено на сайті Офісу Генерального прокурора. 

Прокурори, включені до графіку проходження іспиту, у разі неможливості з поважних причин з’явитися, можуть направляти відповідні заяви на електронну адресу кадрової комісії: [email protected].

09.01.2023

Офісом Генерального прокурора організовано проведення 09.01.2023 другого етапу атестації для прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих).

За результатами складення 09.01.2023 іспиту у формі анонімного тестування на загальні здібності та навички з використанням комп’ютерної техніки набрали 93 і більше балів 105 прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих) СПИСОК.


21.02.2023 

Відповідно до Порядку проходження прокурорами атестації, затвердженого наказом Генерального прокурора 03 жовтня 2019 року № 221, оприлюднюємо графік проведення співбесід з метою виявлення відповідності прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих) вимогам професійної компетентності, професійної етики і доброчесності. 

Співбесіди проходитимуть у м. Києві, в день, визначений у ГРАФІКУ, упродовж робочого часу. 

Детальна інформація щодо місця та часу проведення співбесіди буде повідомлена кожному прокурору на електронну адресу. 

Написання практичного завдання розпочнеться о 09:00 год. Під час написання практичного завдання дозволяється користуватися паперовими текстами КПК України, КК України та Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод. 

Після цього, о 10:00 год., прокурори та слідчі запрошуються до проходження співбесіди. 

Прокурори повинні мати при собі паспорт або службове посвідчення прокурора. 

Фізичні та юридичні особи, органи державної влади, органи місцевого самоврядування можуть надавати відомості, які можуть свідчити про невідповідність прокурора критеріям компетентності, професійної етики та доброчесності (у тому числі анонімно) на електронну адресу – [email protected]

Прокурори, які згідно графіку проходитимуть співбесіду у разі неможливості з поважних причин з’явитися на співбесіду,  можуть направити відповідні заяви  на електронну адресу чотирнадцятої  кадрової комісії обласних прокуратур з атестації прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих): [email protected]


Відповідно до пункту 18 розділу ІV Порядку проходження прокурорами атестації, затвердженого наказом Генеральної прокуратури України від 3 жовтня 2019 року № 221, оприлюднюємо результати атестації прокурорів місцевих прокуратур за підсумками проведення співбесід 
13.03.2023 , 14.03.2023 , 15.03.2023 , 16.03.2023, 20.03.2023, 21.03.2023, 22.03.2023, 23.03.2023


15.08.2023

Відповідно до Порядку проходження прокурорами атестації, затвердженого наказом Генерального прокурора від 03 жовтня 2019 року № 221, оприлюднюємо графік складання іспиту у формі анонімного тестування з використанням комп’ютерної техніки з метою виявлення рівня знань та умінь у застосуванні закону, відповідності здійснювати повноваження прокурора для прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих).

Складання іспиту у формі анонімного тестування з використанням комп’ютерної техніки з метою виявлення рівня знань та умінь у застосуванні закону, відповідності здійснювати повноваження прокурора здійснюватиметься у м. Києві, в день, визначений у ГРАФІКУ, упродовж робочого часу.

Детальна інформація щодо місця та часу складання іспиту у формі анонімного тестування з використанням комп’ютерної техніки з метою виявлення рівня знань та умінь у застосуванні закону, відповідності здійснювати повноваження прокурора буде повідомлена кожному прокурору на електронну адресу.

Прокурори повинні мати при собі паспорт або службове посвідчення.

Прокурори, які згідно графіку проходитимуть іспит, у разі неможливості з поважних причин з’явитися на нього, можуть направити відповідні заяви на електронну адресу чотирнадцятої кадрової комісії обласних прокуратур з атестації прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів    (на правах місцевих): [email protected]

Списки прокурорів, яким перенесено дати складання іспитів

21.08.2023

За результатами складення 21.08.2023 іспиту у формі анонімного тестування з використанням комп’ютерної техніки з метою виявлення рівня знань та умінь у застосуванні закону, відповідності здійснювати повноваження прокурора, набрали 70 і більше балів 30 прокурорів: СПИСОК

05 .09.2023

Відповідно до Порядку проходження прокурорами атестації, затвердженого наказом Генерального прокурора від 03 жовтня 2019 року № 221, оприлюднюємо графік складання іспиту у формі анонімного тестування на загальні здібності та навички з використанням комп’ютерної для прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих), які з поважних причин не брали участь в атестації, а також поновлених за рішеннями судів.

Складання іспиту у формі анонімного тестування на загальні здібності та навички з використанням комп’ютерної техніки здійснюватиметься у м. Києві, в день, визначений у графіку, упродовж робочого часу.

ГРАФІК

Детальна інформація щодо місця та часу складання іспиту у формі анонімного тестування на загальні здібності та навички з використанням комп’ютерної техніки прокурора буде повідомлена кожному прокурору на електронну адресу.

Прокурори повинні мати при собі паспорт або службове посвідчення.
Прохідний бал для успішного складання іспиту на загальні здібності та навички з використанням комп’ютерної техніки – 93 бали встановлено наказом виконувача обов’язків Генерального прокурора від 07.10.2020 № 474. Зразок тестових питань та правила складання іспиту оприлюднено на сайті Офісу Генерального прокурора.

Прокурори, включені до графіку проходження іспиту, у разі неможливості з поважних причин з’явитися, можуть направляти відповідні заяви на електронну адресу кадрової комісії: [email protected]

12.09.2023

Офісом Генерального прокурора організовано проведення 12.09.2023 другого етапу атестації для прокурорів місцевих прокуратур.

За результатами складення 12.09.2023 іспиту у формі анонімного тестування на загальні здібності та навички з використанням комп’ютерної техніки набрали 93 і більше балів 33 прокурори місцевих прокуратур СПИСОК.НАКАЗИ ТА ІНШІ ДОКУМЕНТИ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОКУРОРА ЩОДО АТЕСТАЦІЇ ПРОКУРОРІВ МІСЦЕВИХ ПРОКУРАТУР