Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
АРМА передано сільгосптехніку та об’єкти нерухомості російської компанії на суму понад 800 млн грн

За клопотанням прокурорів Обухівської окружної прокуратури в управління АРМА передано сільгосптехніку та об’єкти нерухомості російської компанії на суму понад 800 млн грн. Це арештовані судом 74 одиниці сільськогосподарської техніки, 90 автомобілів, офісне приміщення і земельні ділянки товариства, а також об’єкти нерухомості, які належать власникам підприємства – громадянам РФ.

За даними слідства, товариство входить до сфери приватного агропромислового комплексу України та є частиною холдингу російського підприємства. Воно займається ввезенням в Україну сільськогосподарської техніки та її подальшою реалізацією на внутрішньому ринку країни. Прибутки товариства розподіляються між громадянами РФ та акумулюються на відповідних рахунках у банківських установах.

Громадяни РФ із використанням одного із підприємств розробили схему виведення активів компанії в тіньовий сектор економіки. Через російське товариство, акціонером якого є власник вищевказаного підприємства, здійснювалося виведення активів українського товариства до країни-агресора. Податки сплачувалися до федерального бюджету РФ, що сприяло нарощуванню військового потенціалу РФ проти України та створювало реальну загрозу національній безпеці.

Правоохоронці провели ряд обшуків на підприємстві під час яких вилучили офіційні документи видані російськими державними органами на ім'я власників компанії.

Досудове розслідування за фактами посягання на територіальну цілісність і недоторканність України та виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ проти України здійснюється відділом поліції №1 Обухівського райуправління поліції ГУ Нацполіції в Київській області за оперативного супроводу СБУ (ч. 3 ст. 110-2, ч. 2 ст. 436-2 КК України).