Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
АРМА передано арештовані корпоративні права та нерухоме майно підприємств РФ на понад 1,37 млрд грн

За клопотанням прокурорів Чернігівської обласної прокуратури передано в управління АРМА корпоративні права і нерухоме майно, що належало бенефіціарному власнику взаємопов’язаних юридичних осіб – громадянину РФ. Загальна сума арештованого становить понад 1 млрд 37 млн грн.

За даними слідства, протягом 2021-2022 років приватні товариства, засновником яких був представник країни-агресора, здійснювали придбання волокон у Республіці Білорусь та займалися постачанням тканин російським та білоруським організаціям і підприємствам.

При цьому громадянин РФ володіє та контролює господарську діяльність групи компаній, яка виконує російські державні контракти з постачання військового одягу і спорядження російської армії та її силових відомств.

Частину прибутків він перераховував на російські рахунки і використовував для організації діяльності групи компаній, тим самим фінансуючи дії, вчинені з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України (ч. 3 ст. 110-2 КК України).
Досудове розслідування здійснювалось слідчими Управління СБУ в Чернігівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.