Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Арештовано активи російського олігарха вартістю 20 млн грн

За клопотанням прокурорів Офісу Генерального прокурора судом накладено арешт на активи підприємства бенефіціарним власником якого є російський олігарх - акціонер та член ради директорів російської компанії, що входить до складу корпорації «Ростех». Вартість арештованого майна становить 20 млн грн.

За даними слідства, службові особи ТОВ «ВСМПО Титан Україна» вчиняли дії спрямовані на приховування активів, які перебували на його балансі, шляхом укладення «фіктивних» договорів купівлі-продажу з одним з приватних підприємств.

ТОВ «ВСМПО Титан Україна» отримало в оренду від цього підприємства реалізоване майно, яке в подальшому використовувалося у виробничій діяльності компанії.

Згідно рішення Ради національної безпеки і оборони України стосовно  бенефіціарного власника передбачено обмежувальні заходи.

Досудове розслідування здійснюється детективами Головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України за оперативного супроводу Служби безпеки України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.