Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Андрій Костін представив заступника Генерального прокурора – Дмитра Вербицького

У понеділок, 12 вересня 2022 року, Генеральний прокурор Андрій Костін представив колективу Офісу Генерального прокурора нового заступника Генпрокурора – Дмитра Вербицького.

«Вірю, що Дмитро Анатолійович зі своїм досвідом та енергією допоможе нашій команді у досягненні спільної мети. Це відновлення та захист справедливості для кожного українця», – сказав Андрій Костін.

Генеральний прокурор повідомив, що новий заступник сконцентрується на питаннях, пов’язаних із протидією правопорушенням у сфері економіки, ухиленням від сплати податків, митних платежів, а також захисту інвестицій та екології. «Наповнення державного бюджету – це питання виживання нашої держави. Нам також треба готуватися до відновлення країни та її відбудови. Я також доручив суттєво активізувати діяльність спеціалізованої екологічної прокуратури. В умовах війни це питання стоїть ще більш гостро, адже шкода внаслідок збройної агресії Російської Федерації для навколишнього середовища нашої країни величезна», - наголосив Генпрокурор.

Дмитро Вербицький в органах прокуратури з 2003 року. Працював у різних областях України. З 1 жовтня 2020 року був заступником керівника Одеської обласної прокуратури.