Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Андрій Костін підписав документ, яким МКС надається вся необхідна інформація стосовно підриву окупантами дамби Каховської ГЕС

Генеральний прокурор Андрій Костін поінформував Прокурора Міжнародного кримінального суду Каріма Хана про підрив дамби Каховської ГЕС російськими окупаційними військами. 

Також Генпрокурор підписав та надіслав документ, в якому українська сторона надає Офісу прокурора МКС всю необхідну інформацію.

«Атака на Каховську ГЕС — цивільний об'єкт, що містить небезпечні сили — є воєнним злочином. Зробимо все, щоб притягнути винних до відповідальності. Ми відкриті до співпраці з МКС і готові надавати всі необхідні докази, які збирають і обробляють прокурори, для встановлення і покарання усіх причетних до цього злочину.

Українська влада евакуює мешканців постраждалих районів, в той час як армія рф продовжує обстрілювати ці населені пункти — мирних людей, які намагаються врятуватися.

Росію необхідно зупинити. Спільно з міжнародною спільнотою ми притягнемо до відповідальності винуватців цього та інших міжнародних злочинів», - наголосив Генпрокурор Андрій Костін.