Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Андрій Костін обговорив з Бет Ван Скаак співпрацю в рамках роботи АСА

На полях 78-ї сесії Генасамблеї ООН, яка проходить у Нью-Йорку, Генеральний прокурор Андрій Костін провів зустріч з Послом США з особливих доручень глобального кримінального правосуддя Бет Ван Скаак.

Генпрокурор подякував пані Бет Ван Скаак за роботу Консультативної групи з питань найтяжчих міжнародних злочинів (ACA), яка підтримує роботу Офісу Генпрокурора за низкою пріоритетних напрямів.

"Експерти ACA надають прокурорам стратегічні консультації та практичну підтримку у питаннях кримінального переслідування за злочин агресії, геноцид, воєнні злочини проти довкілля, злочини сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом, незаконне утримання цивільних осіб та інші злочини агресора. Ми високо цінуємо ці виняткові зусилля і сподіваємося на подальше зміцнення нашої співпраці", - підкреслив Генпрокурор.

Консультативна група з питань найтяжчих міжнародних злочинів – Atrocity Crimes Advisory Group (ACA) є унікальним багатостороннім партнерством. Вона була створена Сполученими Штатами Америки, Європейським Союзом та Великою Британією для підтримки Офісу Генерального прокурора у розслідуванні та судовому переслідуванні воєнних злочинів та порушень міжнародного гуманітарного права, скоєних внаслідок неспровокованої та незаконної російської війни. Мета ACA – сприяти досягненню справедливості та притягненню до відповідальності осіб, винних у скоєнні найтяжчих міжнародних злочинів.