Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
15 років ув’язнення отримали снайпер та двоє стрілків з «л/днр» і штурмового підрозділу рф

За публічного обвинувачення прокурорів Донецької обласної прокуратури суд ухвалив вироки трьом уродженцям Донеччини, Луганщини та АР Криму за державну зраду і участь у терористичній організації (ч. 1, 2 ст. 111, ч. 1 ст. 258-3 КК України).

Їх засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. 

Прокурори довели, що житель м. Перевальська у липні 2022 року добровільно вступив до одного з підрозділів зс рф. Рядовий брав участь у розвідці, займався обладнанням вогневих позицій в містах Лисичанськ, Сєвєродонецьк, смт Білогорівці Луганської області та селах Володимирівка, Верхньокам’янське на Донеччині. 

Інший засуджений - уродженець м. Кальміуського у жовтні 2022 року також приєднався до армії держави-агресора. Восени 2023 року в складі снайперської пари він вийшов на завдання неподалік м. Красногорівки.  

Ще один засуджений громадянин з м. Керчі в липні 2023 року вирушив до м. Ростова-на-Дону, де підписав контракт з штурмовим батальйоном рф. Після тренування на полігонах поблизу м. Антрацита й м. Маріуполя він воював в с. Красній Поляні та с. Керменчику Волноваського району.

Восени 2023 року злочинну діяльність усіх трьох чоловіків припинили військовослужбовці Збройних Сил України.  

Досудове розслідування проводили ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.