Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
1000 доларів США за уникнення кримінальної відповідальності – підозрюваний у колабораціонізмі намагався підкупити слідчого СБУ

За процесуального керівництва Миколаївської обласної прокуратури затримано та повідомлено про підозру мешканцю міста Снігурівка за фактом надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 369 КК України).

За даними слідства, чоловік, який є підозрюваним у кримінальному провадженні за фактом колабораційної діяльності, запропонував слідчому СБУ неправомірну вигоду у розмірі 1000 доларів США за непритягнення його до кримінальної відповідальності.

Також за хабар слідчий мав не вживати заходи для подальшого документування інших протиправних дій підозрюваного, які стали б підставою для зміни раніше повідомленої підозри чи повідомлення додаткової підозри за новими епізодами його дій.

Під час передачі слідчому першого траншу неправомірної вигоди у сумі 20 тис грн чоловіка затримано у порядку ст. 208 КПК України.  

За клопотанням прокурора стосовно підозрюваного обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави.

Заходи з викриття правопорушення проводилися Миколаївським управлінням ДВБ НП України та УСБУ в Миколаївській області. 

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.