Благоустрій Андріївського узвозу – у розкраданні підозрюють керівників управління столичної РДА та підрядника (ФОТО)
12.10.2021

За процесуального керівництва Подільської окружної прокуратури міста Києва за участі ювенальних прокурорів повідомлено про підозру керівникам управління Подільської РДА та підряднику за фактом привласнення бюджетних коштів під час проведення робіт з благоустрою Андріївського узвозу та проведення робіт з реконструкції будівлі дошкільного навчального закладу компенсуючого (санаторного)  типу у Подільському районі.

За даними слідства, між управлінням капітального будівництва архітектури та землекористування Подільської РДА та приватним товариством укладено договір на виконання робіт з благоустрою скверу на Андріївському узвозі у напрямку фунікулера на загальну суму понад 12 млн грн.

Встановлено, що вказані роботи у повному обсязі не виконано, а частина з них проведена з порушенням вимог ДБН.

В межах розслідування на підставі ухвали суду у приміщенні підрядної організації проведено обшук та вилучено фінансові документи, що мають значення для слідства.

За результатами проведених будівельно-технічних експертиз встановлено, що місцевому бюджету завдано понад 1,4 млн грн матеріальної шкоди.

 Крім того, під час слідства встановлено завищення обсягів та вартості робіт з реконструкції будівлі дошкільного навчального закладу компенсуючого типу (санаторного) у Подільському районі м. Києва, проведених у 2019 році цією ж підрядною організацію.

Згідно висновку судової будівельно-технічної експертизи, загальна вартість невиконаних будівельних робіт, або таких, що не відповідають проектній документації – понад 800 тис грн.  Таким чином столичному бюджету завдано збитків на цю суму.

Наразі начальнику і заступнику начальника Управління капітального будівництва, архітектури та землекористування Подільської РДА, а також директору підрядної організації повідомлено про підозру за  фактами службового підроблення та привласнення майна (ч. 1 ст. 366, ч. 5 ст.191 КК України).

Досудове розслідування здійснюється слідчими Подільського Управління поліції ГУ Нацполіції у м. Києві за матеріалами Управління стратегічних розслідувань  у м. Києві ДСР Нацполіції України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 426