Розпочато розслідування за фактом смерті народного депутата України Антона Полякова (ОНОВЛЕНО)
08.10.2021

Київська міська прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом смерті народного депутата України Антона Полякова. Відомості про смерть внесені до ЄРДР за ч. 1 ст. 115 КК України.

За попередніми даними, в ніч на 8 жовтня 2021 року народного депутата виявили у непритомному стані на задньому сидінні автомобіля таксі, який зупинили працівники патрульної поліції через порушення ПДР.

За словами водія таксі, за кілька хвилин до того, пасажир сів в машину біля зупинки громадського транспорту у Дніпровському районі, після чого останньому стало зле та в нього почалася нудота.

Працівники поліції викликали швидку допомогу, проте проведені ними реанімаційні заходи результату не дали, чоловік помер. При потерпілому виявлено та вилучено цінні речі, документи, мобільний телефон та грошові кошти.

Автомобіль оглянуто та вилучено, водія допитують слідчі.

За результатами розтину, смерть народного депутата України настала внаслідок гострої коронарної недостатності, гострої ішемічної хвороби серця (ОНОВЛЕНО). Слідство наразі очікує результати інших судово-медичних досліджень.

Досудове розслідування здійснюється слідчим управлінням ГУ Нацполіції в м. Києві.

 

кількість переглядів: 821