Перекрито канал збуту бурштину за кордон - вилучено близько 300 кг сонячного каміння в аеропорту «Бориспіль» (ФОТО)
09.07.2021

Бориспільською окружною прокуратурою Київської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного збуту, зберігання, перевезення, переробки бурштину (ч. 1 ст. 240-1 КК України).

За даними  слідства, в міжнародному аеропорті «Бориспіль» під час оформлення вантажу виявлено дорогоцінне каміння - бурштин вагою майже 300 кг.

В ході проведення невідкладних слідчих дій встановлено, що на складі тимчасового зберігання ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» розміщено 13 картонних коробок, в яких містяться мішки з речовиною природного походження жовтого та коричневого кольору з різними відтінками, що за зовнішнім виглядом має ознаки необробленого та обробленого дорогоцінного каміння різного розміру та форми – бурштину. Сонячне каміння, відповідно до митної декларації, громадянин України переміщував у несупроводжуваному багажі до Китайської Народної Республіки  з відміткою «особисті речі» вагою майже  300 кг.

Вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно, а також триває встановлення осіб, причетних до злочинної діяльності.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється  Бориспільським відділом поліції Головного управління Наіональної поліції в Київській області.

  

 

кількість переглядів: 1141