46 брикетів з кокаїном з Еквадору у контейнері з бананами – викрито партію контрабанди на Одещині (ФОТО)
30.06.2021

За процесуального керівництва Одеської обласної прокуратури попереджено збут та розповсюдження на території України чергової партії кокаїну вагою брутто майже 57 кг, контрабандно переміщеної через державний кордон (ч. 3 ст. 305 КК України).

Правоохоронці виявили 46 брикетів кокаїну прихованих від митного контролю у рефрижераторі контейнера з бананами. Наркотик прибув з Республіки Еквадор. Вартість вилученої партії кокаїну на «чорному ринку» складає орієнтовно 10 млн дол США.

Наразі проводяться слідчі дії, направлені на встановлення осіб, причетних до злочину та притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Операцію з викриття проведено прокурорами спільно зі слідчими Управління СБУ в Одеській області за оперативного супроводу співробітників Південного регіонального управління Держприкордонслужби України та Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ в Одеській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 631