Контрабанда рекордної партії героїну на 2,3 млрд грн – у Львові судитимуть громадян Туреччини (ФОТО)
29.06.2021

За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно чотирьох громадян Туреччини за фактом контрабанди наркотичних засобів в особливо великих розмірах за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 305, ч. 3 ст. 307 КК України).

За даними слідства,  обвинувачені контрабандою ввезли в Україну з Пакистану героїн, який під виглядом партії рису транспортували на Західну Україну, щоб переправити до країн Європейського Союзу.

Під час обшуку складів у м. Львові  правоохоронці виявили понад 1 тонну героїну, орієнтовна вартість якого за цінами чорного ринку становить близько 2,3 млрд грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося співробітниками Управління СБУ у Львівській області, Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ та головного відділу БКОЗ СБУ у Львівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 764