Ухилення від сплати податків на 30 млн грн – припинено незаконну діяльність підприємств, які реалізовували товари відомих брендів (ФОТО)
13.05.2021

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора слідчими Головного слідчого управління Державної фіскальної служби припинено незаконну діяльність підприємств, які реалізовували одяг та взуття відомих світових брендів, ухиляючись від сплати податків (ч. 3 ст. 212 КК України).

За даними слідства, група осіб, використовуючи підконтрольні суб’єкти господарської діяльності, а також фізичних осіб-підприємців, здійснювали ввезення поза митним контролем одягу та взуття відомих світових брендів. Реалізовуючи цей товар в магазинах Києва та через мережу Інтернет, не відображали такі операції в бухгалтерському та податковому обліках. Таким чином вони ухилилися від сплати митних та інших обов’язкових платежів на майже 30 млн грн.

За результатами проведених санкціонованих обшуків офісних та складських приміщень вилучено незаконно ввезені на територію України товари відомих брендів без відповідних документів вартістю близько 7 млн грн, комп’ютерну техніку, чорнову документацію, печатки підконтрольних суб’єктів господарювання, банківські картки, а також понад 2 млн грн готівки.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 904