Правоохоронцями заблоковано мережу підпільних «call-центрів» з щомісячним обігом понад 7 млн грн (ФОТО)
29.04.2021

Прокурорами Офісу Генерального прокурора спільно з Управлінням СБУ у Вінницькій області заблоковано схему заволодіння шахрайським шляхом грошима громадян через віртуальні «брокерські послуги» (ч. 4 ст. 190 КК України).

За даними слідства, мешканець Вінниці налагодив роботу трьох підпільних «call-центрів», до обслуговування яких було залучено майже 100 осіб. Оператори підшуковували клієнтів для реєстрації на фіктивних брокерських інтернет-платформах і поповнення спеціально створених електронних рахунків. Після цього через мережу афілійованих фірм вони виводили гроші громадян та переводили їх у готівку. Нелегальний «бізнес» проіснував півроку, його щомісячний обіг становив понад 7 млн грн.

Під час слідчих дій в офісних приміщеннях причетних осіб правоохоронці виявили понад 200 одиниць комп’ютерної техніки і телекомунікаційного обладнання, а також документацію із доказами протиправної діяльності.

Наразі у рамках кримінального провадження тривають слідчо-оперативні дії. Встановлюються всі особи, причетні до протиправної діяльності.

 

кількість переглядів: 1430