Майже 69 тис грн за незаконне переміщення ліків та тютюну – затримано прикордонника (ФОТО)
27.04.2021

 

За процесуального керівництва Волинської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону затримано інспектора одного з відділень Луцького прикордонного загону під час одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, прикордонник вимагав та одержав 68 600 грн хабара за сприяння жителю Волині в незаконному переміщенні тютюнових та лікарських виробів з Республіки Білорусь через державний кордон України поза місцями розташування пунктів пропуску.

Слідчі дії тривають, вирішуються питання щодо повідомлення молодшому сержанту про підозру, обрання запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

Заходи з викриття здійснено прокурорами спільно зі слідчим територіального управління ДБР, розташованого у м. Львові, за матеріалами та спільно зі співробітниками відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБУ у Волинській області і відділу внутрішньої та власної безпеки по Луцькому прикордонному загону ГВВБ «Захід» Державної прикордонної служби України.

кількість переглядів: 429