160 тис доларів США за перереєстрацію земельних ділянок - затримано адвоката (ФОТО)
23.04.2021

Київською міською прокуратурою затримано та повідомлено про підозру адвокату за фактом закінченого замаху на шахрайське заволодіння грошовими коштами в особливо великих розмірах за попередньою змовою групою осіб під виглядом вирішення земельного питання в Офісі протидії рейдерству (ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 190 КК України).

За даними слідства, громадянин подав скаргу до Міністерства юстиції України на рішення у сфері державної реєстрації у зв’язку із порушенням права власності на його 8 земельних ділянок. Під приводом допомоги у задоволенні цієї скарги адвокат, ввівши в оману громадянина, запропонувала передати їй та нібито членам Колегії з розгляду скарг на рішення у сфері державної реєстрації Міністерства юстиції України 20 тис доларів США за кожну земельну ділянку, тобто 160 тис доларів США за 8 земельних ділянок.

У ході контролю за вчиненням злочину адвоката затримано після одержання від заявника 160 тис доларів США.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваній запобіжного заходу.

Викрито правопорушення прокурорами спільно зі слідчими територіального управління ДБР, розташованого у м. Києві, за оперативного супроводу головного оперативного управління ДБР.

Досудове розслідування триває.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 741